Delicious

Golosa Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Golosa Feminizovaná je nový kmen společnost Delicious Seeds. Tento kmen by vyvinut křížením Blueberry s Grapefruit, výsledný kmen byl pak zkřížen s Bay 11.

Golosa Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Tento nádherný hybrid Vás překvapí svými velmi tmavými barvami, které jsou nejvýznamnější na konci jeho cyklu, přičemž kvetení dokončí intenzivní černá. Pokud jde o chuť, Golosa má náznaky hořkého ovoce, jako je grapefruit, zelené mango s nádechem máty peprné, kávy a lékořice. Jeho pupeny vydávají vůni někde mezi zeleným čajem a tymiánem, což je velmi příjemná vůně, která Vás rychle přenese na zalesněná místa plná vegetace. Kmen je středně velký s velmi malým rozvětvením a poskytuje velmi vysoké výnosy. Jedná se o velmi odolnou rostlinu, která nebude ovlivněna plísněmi ani jinými škůdci.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký