• Golosa Early Version Feminizovaná

Delicious

Golosa Feminizovaná

1 056 2 828  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Golosa Feminizovaná je nový kmen společnost Delicious Seeds. Tento kmen by vyvinut křížením Blueberry s Grapefruit, výsledný kmen byl pak zkřížen s Bay 11.

Golosa Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Tento nádherný hybrid Vás překvapí svými velmi tmavými barvami, které jsou nejvýznamnější na konci jeho cyklu, přičemž kvetení dokončí intenzivní černá. Pokud jde o chuť, Golosa má náznaky hořkého ovoce, jako je grapefruit, zelené mango s nádechem máty peprné, kávy a lékořice. Jeho pupeny vydávají vůni někde mezi zeleným čajem a tymiánem, což je velmi příjemná vůně, která Vás rychle přenese na zalesněná místa plná vegetace. Kmen je středně velký s velmi malým rozvětvením a poskytuje velmi vysoké výnosy. Jedná se o velmi odolnou rostlinu, která nebude ovlivněna plísněmi ani jinými škůdci.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.