Delicious

Northern Light Blue Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Northern Light Blue Feminizovaná je výsledkem křížení naší vlastní speciální matky Northern Lights s originálním klonem autentické Blueberry od DJ Short. To nám dává kmen s výjimečnými vlastnostmi, jemným doladěním dvou nejslavnějších Indica dominantních kmenů. Má velmi husté listy a kompaktní růst. Nenechte se však zmást, protože se jedná o rostlinu, která může dosáhnout značné velikosti uvnitř i venku a růst vyšší než rostliny s více Sativa geny.

Northern Light Blue Feminizovaná je 100% Indica kmen. Je vhodný pro jakýkoli typ metody nebo systému pěstování, je odolný proti prořezávání a prospívá v systémech SCROG nebo SOG. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Produkuje silné sekundární větve, které jsou dostatečně silné, aby podporovaly jeho velké květy. Pupeny vydávají velmi intenzivní a příjemnou vůni. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Vůně je sladká a mírně kyselá jako jahoda nebo lesní ovoce. Chuť je také intenzivní a mírně hořkosladká jako třešeň nebo dokonce hrozny, ale s náznaky kadidla a borovice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký