• Northern Light Blue Feminizovaná

Delicious

Northern Light Blue Feminizovaná

636 1 746  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Northern Light Blue Feminizovaná je výsledkem křížení naší vlastní speciální matky Northern Lights s originálním klonem autentické Blueberry od DJ Short. To nám dává kmen s výjimečnými vlastnostmi, jemným doladěním dvou nejslavnějších Indica dominantních kmenů. Má velmi husté listy a kompaktní růst. Nenechte se však zmást, protože se jedná o rostlinu, která může dosáhnout značné velikosti uvnitř i venku a růst vyšší než rostliny s více Sativa geny.

Northern Light Blue Feminizovaná je 100% Indica kmen. Je vhodný pro jakýkoli typ metody nebo systému pěstování, je odolný proti prořezávání a prospívá v systémech SCROG nebo SOG. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Produkuje silné sekundární větve, které jsou dostatečně silné, aby podporovaly jeho velké květy. Pupeny vydávají velmi intenzivní a příjemnou vůni. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Vůně je sladká a mírně kyselá jako jahoda nebo lesní ovoce. Chuť je také intenzivní a mírně hořkosladká jako třešeň nebo dokonce hrozny, ale s náznaky kadidla a borovice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.