• Sugar Black Rose Feminizovaná

Delicious

Sugar Black Rose Feminizovaná

736 1 967  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Sugar Black Rose Feminizovaná je bezpochyby jedním z nejchutnějších Indica dominantních kmenů, na které jsme kdy vložili ruce. Je to výsledek křížení Critical Mass s naší vysoce ceněnou matkou Black Domina z roku 1998. Tato odrůda je nejlepším příkladem fenotypu Domina a nejvíce si ji cení milovníci tohoto kmene. 

Sugar Black Rose Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. V interiéru to může být krátká, kompaktní rostlina, i když, pokud má dostatek prostoru, může se také značně vyvinout s bohatými bočními větvemi. Venku, ve velkých květináčích nebo přímo v zemi může být velmi vysoká a především se u ní mohou vyvinout velmi velké sekundární větve, což z ní dělá širokou kulatou rostlinu. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Pupeny mají sladkou ovocnou vůni, jako je pomeranč nebo jiné sladké citrusové plody. Chuť je jako vyzrálé hrozny a květiny s nádechem skunku, což je opravdu zajímavé. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.