• Chocolope Kush Feminizovaná

DNA Genetics

Chocolope Kush Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Kategorie produktu

| | | |
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Kosher Kush x Chocolope
Výnos
Vysoký

Chocolope Kush Feminizovaná má opravdu dobré předky, jedná se o hybridního křížence oceněné Sativy Chocolope z DNA Genetics a Indica dominantního Kosher Kush. Tento kmen byl uznán jako 7. nejsilnější kmen časopisem High Times.

Chocolope Kush Feminizovaná je 60% Sativa a během kvetení vykazuje hodně protažení. Z tohoto důvodu je vysoce doporučeno vegetativní období jen na krátkou dobu, pokud nemáte dostatek prostoru. Je to energická rostlina v růstu a produkuje mnoho postranních větví, takže potřebuje dostatek místa mezi jednotlivými rostlinami. Podpora větví bude nezbytná, přinejmenším ke konci květu, protože pupeny přibývají na váze. Chocolope Kush má dobrou odolnost vůči plísní a kolísání teplot. Jedná se velmi snadný kmen na pěstování, tudíž je vhodný i pro začátečníky. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 63 dní. Výnos je vysoký. Pupeny jsou husté a tmavé pokryté bílými krystaly.

Vůně kombinuje vanilku a čokoládu a přidává hluboký tón Kush.

Více informací o této kvalitní holandské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.