Dutch Passion

Critical Orange Punch Auto Feminizovaná

210 10 160  vč. DPH

1
3
7
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Critical Orange Punch Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen a jde o první samonakvétací kmen od Dutch Passion, který používá genetiku Critical.

Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je zhruba 75 dní od semínka po sklizeň. Skvěle se mu daří při 20 hodinách denního světla a přinese vám vždy skvělou XXL sklizeň. Základem genetiky byla odrůda Grandaddy Purps s Orange Bud (nesoucí název Orange Punch). Tato odrůda byla silná a skvěle chutnala, ale výnos byl podprůměrný. To se však změnilo po zkřížení s elitním samonakvétacím kmenem XXL Auto Kritical Bilbo. Critical Orange Punch Auto Feminizovaná je jednou z našich nejsilnějších odrůd s velkými výnosy a palicemi, které jsou celé bílé od pryskyřice. Některé fenotypy si mohou ještě na konci počkat jeden nebo dva týdny, tyto extra týdny se pak postarají o ještě silnější výnosy, než je běžné. Uvnitř dosahuje zhruba 70 – 100 cm. Jedná se o kmen se skunk citrusovým aroma a bohatou chutí afghánského haše.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.