Dutch Passion

Euforia Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování skleník a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Euforia Feminizovaná je produktem šlechtitelského programu Dutch Passion Skunk z roku 1996. Je to Sativa dominantní kmen s relativně krátkou dobou kvetení a XL výnosy.

Euforia Feminizovaná je středně velká rostlina, které se daří téměř ve všech prostředích. Lze tedy pěstovat uvnitř, venku i ve sklenících. Jedná se o obzvláště snadný kmen, ze kterého lze provádět řízky (klony). Tento kmen je plně stabilizovaný a dorůstá výšky 100 – 150 cm. Poměr kalichů k listům je 50/50. Tento kmen je lehce kultivovatelný i pro začátečníky. Vnitřní doba květu je 8 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října – začátkem listopadu. Pupeny mají velmi pěknou hustotu. Některé rostliny mohou na konci květu vykazovat atraktivní růžové zbarvení.

Jedná se o typický Skunk, pokud jde o jeho silnou vůni, pěstitelům v interiérech se doporučuje používat vzduchové filtry. Chuť je bohatá a také skunk.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Skunk
Výnos
Vysoký