• Euforia Regulérní

Dutch Passion

Euforia Regulérní

1 125  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Skunk
Výnos
Vysoký

Euforia Regulérní je produktem šlechtitelského programu Dutch Passion Skunk z roku 1996. Je to Sativa dominantní kmen s relativně krátkou dobou kvetení a XL výnosy.

Euforia Regulérní je středně velká rostlina, které se daří téměř ve všech prostředích. Lze tedy pěstovat uvnitř, venku i ve sklenících. Jedná se o obzvláště snadný kmen, ze kterého lze provádět řízky (klony). Tento kmen je plně stabilizovaný a dorůstá výšky 100 – 150 cm. Poměr kalichů k listům je 50/50. Tento kmen je lehce kultivovatelný i pro začátečníky. Vnitřní doba květu je 8 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října – začátkem listopadu. Pupeny mají velmi pěknou hustotu. Některé rostliny mohou na konci květu vykazovat atraktivní růžové zbarvení.

Jedná se o typický Skunk, pokud jde o jeho silnou vůni, pěstitelům v interiérech se doporučuje používat vzduchové filtry. Chuť je bohatá a také skunk.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.