Dutch Passion

Frisian Duck Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Frisian Duck Feminizovaná roste s neobvykle tvarovanými listy, což ztěžuje jeho identifikaci jako tradičního konopí a je ideální pro pěstování venku a skleníku v obydlených oblastech. Název odkazuje na výrazný tvar listu, který vypadá jako kachní stopa, zejména během prvních dvou třetin jejího života. Během květu mohou některé horní listy vykazovat tradičnější konopný tvar. Frisian Duck pochází z křížení Frisian Dew s DucksFoot.

Výnosy jsou velmi dobré a sklizeň je po 8 týdnech kvetení. Venku je tato robustní odrůda připravena ke sklizni na začátku října. Během květu může ukazovat krásné fialové barvy a roste ve známé struktuře vánočního stromku. Pupeny Frisian Duck jsou fialové a mají hybridní strukturu směřující o něco více do sativních genů. Může mít tendenci vytvářet takzvané liščí ohony, což znamená větší „rozevření“ palic, díky čemuž je silně odolná i vůči delším obdobím se špatným počasím. Venku rostlina dorůstá výšky až 2,5 metru. Při vnitřním pěstování dosahují rostliny výšky 1,5 metru.

Celkově je poměrně kompaktní a nepotřebuje nějak výrazné zastřihávaní vršků k tomu, aby měla nadprůměrný výnos. Berte na vědomí, že fialové zabarvení může být při pěstování indoor méně výrazné než při pěstování venku pod sluníčkem.

Frisian Duck Feminizovaná produkuje kompaktní pupeny s kořenitou vůní borovice, citrusů a čerstvého lesa. Tento kmen byl vytvořen pro venkovní pěstování, ale také roste dobře v interiéru. Frisian Duck je unikátní maskovaný kmen, který je houževnatý a snadno pěstitelný, ideální pro méně zkušené pěstitele. 

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Frisian Dew x DucksFoot
Výnos
Vysoký