Dutch Passion

Skunk #11 Feminizovaná

270 10 700  vč. DPH

1
3
5
10
25
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 25, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Skunk #11 Feminizovaná má neochvějné místo mezi konopnými legendami, a také je to náš jediný kmen, kterého se už prodalo více než milión semen. Je dost dobře možné, že se jedná o nejpopulárnější konopný kmen kdekoliv na světě. To má své důvody, protože tato odrůda rozhodně není žádný obyčejný Skunk.

Skunk #11 Feminizovaná je Sativa dominantní odrůda konopí s velkou stabilitou a stálou výkonností. Funguje dobře ve všech růstových médiích, uvnitř, venku i ve skleníku. Má mimořádně vysokou odolnost vůči plísním a řadě chorob rostlin. Jedná se o velmi výnosný kmen, který produkuje mnoho světle zelených pupenů zalitých pryskyřicí. Vykazuje tradiční, kořeněné „Šiva“ aroma ze staré školy a s bohatou chutí sýra.

Zkušený odborník Dutch Passion doporučuje sklizeň za pouhých 7 týdnů květu. Pupeny mohou být v této době ještě zelené, ale Skunk #11 právě v této době dosahuje svého proslulého vrcholu, kterému se nic nevyrovná. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.