• Strawberry Cough Feminizovaná
  • Strawberry Cough Feminised Seeds
  • Strawberry Cough Feminised Seeds
  • Strawberry Cough Feminised Seeds
  • Strawberry Cough Feminised Seeds
  • Strawberry Cough Feminised Seeds

Dutch Passion

Strawberry Cough Feminizovaná

510 12 550  vč. DPH

1133551010100100
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Strawberry Cough Feminizovaná má genetiku téměř mytického původu. Tato legendární genetika má kořeny v Severní Americe i Evropě. Jedná se o hybridní odrůdu, ve které dominují znaky Sativy.

Rostliny jsou nádherné a pupeny některých výjimečných fenotypů dokonce mají tendenci fialovět. Odrůda Strawberry Cough Feminizovaná je sice na trhu již několik desítek let, ale zkušení pěstitelé i naši zaměstnanci na její feminizovaná semínka stále nedají dopustit. Svěží vůně a sladká chuť jahod vám hned vykouzlí úsměv na tváři. Tento z větší části  Sativa kmen je nenáročný na pěstování a lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny mají dlouhé větve, díky čemuž je tato krása skvělou volbou pro SoG. Květy odrůdy Strawberry Cough jsou bohatě pocukrované trichomy, ze kterých tu a tam vykukují rudé pestíky. Doba květu je 9 týdnů. Výnos tohoto kmene je spíše střední, ale za to velmi kvalitní.

Barevnou paletu této rostliny doplňuje narůžovělý až výrazně fialový nádech květů a listů. Stačí přivonět a hned se vám vybaví čerstvé jahody ze zahrádky. Lákavá vůně se proměňuje na příjemně sladkou chuť. Některé fenotypy přitom mohou mít i trochu pikantnější chuťový profil s pepřovými tóny a mírnější jahodovou vůní.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.