Dutch Passion

The Edge Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Patříte-li mezi příznivce variet Skunku ze staré školy s rekordními sklizněmi, může být právě The Edge Feminizovaná pro vás tou pravou volbou. Jedná se o odrůdu s převažujícím zastoupením Sativa, která pěstitele obdaruje bohatou sklizní konopí špičkové kvality a se silným Shiva aroma, které vám neomylně připomene staré dobré časy.

The Edge Feminizovaná se vzhledově podobá Skunku, trochu více se ale vytahuje do výšky. Výška tohoto kmene je 100 cm.  Mimořádnou sklizeň umožňuje větší internodální vzdálenost a bohaté větvení rostliny. Tato odrůda preferuje během vegetačního období mimořádný přísun živin. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v září.

Jedná se robustní kmen, kterému se bude dobře dařit i v rukách méně zkušených pěstitelů, a který dokáže snést podmínky, jež nemusejí být vždy ideální. Prostě a stručně – bohatou sklizeň kvalitního konopí byste měli získat bez ohledu na to, jak budete The Edge pěstovat.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký