Dutch Passion

The Ultimate Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování skleník a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

The Ultimate Feminizovaná kombinuje mimořádně těžké výnosy se skutečnou kvalitou znalce. Jde o kmen 50/50 Indica / Sativa s velmi dobrou odolností vůči plísním a hnilobou pupenů.

The Ultimate Feminizovaná se doporučuje pro pěstování v interiéru a ve skleníku, s výjimkou pěstitelů v teplém podnebí, kteří budou moci získat úspěšnou plodinu i venku. Je to poměrně krátká rostlina, která dosahuje výšky mezi 60 – 75 cm. Během vegetativního růstu má ráda dostatek živin. Doba květu je mezi 8 – 10 týdny, přičemž 9 týdnů je dobrý průměr. Hmotnost se hromadí v pupenech za poslední 2 týdny a doporučuje se udržovat dobrou cirkulaci vzduchu. Při pěstování ve skleníku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října

Výnosy jsou opravdu velké a pěstitelé Dutch Passion říkají, že nikdy neviděli rostlinu této kvality produkovat tak velké výnosy. Vůně a chuť pupenů jsou velmi sladké a ovocné.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký