Dutch Passion

Think Fast Feminizovaná

340 13 110  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Think Different x Power Plant
Výnos
Vysoký

Think Fast Feminizovaná vznikla zkřížením odrůdy Think Different AutoFem se speciálně vybraným řízkem klasické Power Plant od Dutch Passion, záměrem přitom bylo hledání nové samonakvétací genetiky. První generace rostlin, která se obvykle používá pro další šlechtění, se nechala vykvést a výsledek byl překvapivě dobrý. Při zkřížení samonakvétací odrůdy s tradiční fotoperiodickou není žádná z výsledných rostlin samonakvétací. Jak zjistili specialisté Dutch Passion na genetiku, tyto „nesamonakvétací“ rostliny, jež jsou nositeli recesivního AutoFem genu, rostou významně rychleji než jejich rodičovské fotoperiodické rostliny.

Think Fast Feminizovaná tedy k tomu, aby začala kvést, potřebuje režim světla 12/12. Roste ale mohutněji a do větší výšky, a navíc rychleji. Umožňuje tak získat velké, silné, fotoperiodické odrůdy, jejichž rychlost se téměř vyrovná rychlosti samonakvétacích odrůd. Think Fast lze pěstovat venku i uvnitř. Doba květu je  týdnů. Tento kmen dosahuje výšky fotoperiodické odrůdy a dá se ale sklízet o pár týdnů dříve. Po naší klasické odrůdě Power Plant zdědila Think Fast vlohy pro neuvěřitelně bohaté výtěžky. Navíc roste stejně rychle a pěstuje se stejně snadno jako legendární Think Different.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.