Dutch Passion

Ultra Skunk Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování skleník a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Ultra Skunk Feminizovaná je výsledkem našeho skunk projektu z roku 1999, kdy jsme šlechtili a záhy zkřížili nejlepší odrůdy skunku z osvědčených holandských a švýcarských genetik. Náš vedoucí skunkový specialista sestavil paletu kombinující nejvydatnější palice a zároveň zachovávající nejlepší kvality a potenci skunku.

Ultra Skunk Feminizovaná je 60% Sativa a 40% Indica  kmen. Podle Dutch Passion je považován za jeden z nejlepších Skunků, jaký kdy byl vytvořen. Indica vliv je patrný ve struktuře pupenů, která obsahuje mnoho malých listů. To má za následek přidání skutečné hmotnosti z hlediska jeho celkového výtěžku. Tento kmen má velmi dobrou stabilitu a konzistenci.

Tento kmen je určen především pro pěstování v interiéru a ve skleníku, s výjimkou pěstitelů ve velmi teplém podnebí, kteří budou pěstovat venku s dobrými výsledky. Pokojové rostliny dosahují výšky 60 – 80 cm. Tato rostlina má velmi dobrou odolnost vůči roztočům i plísním. Doba květu je 8 – 9 týdnů. Produkuje hojné množství mazlavých pupenů obsahujících velmi vlněné pestíky. Skleníkové sklizně budou připraveny v říjnu. Chuť je sladká a ovocná s určitou kvalitou cedrového dřeva.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Skunk
Výnos
Vysoký