Dutch Passion

White Widow Auto Feminizovaná

340 13 110  vč. DPH

1
3
7
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
White Widow
Výnos
Střední, Vysoký

Po několika letech pečlivé selekce Dutch Passion s potěšením představují speciální konopná semínka White Widow Auto Feminizovaná. Jedná se o dlouho očekávanou samonakvétací verzi naší nejčastěji prodávané, původní odrůdy White Widow.

White Widow Auto Feminizovaná je vitální a robustní samonakvétací odrůda. Tato odrůda byla vyšlechtěna z naší původní White Widow, za použití stejné genetiky, která již získala řadu ocenění a přinesla naprostou spokojenost tisícům pěstitelů. AutoWhite Widow je velmi kompaktní a snadno se pěstuje, bez ohledu na zvolenou metodu. Tuto samonakvétací odrůdu lze sklízet zhruba po 75 dnech od vyklíčení. Zkušení indoor pěstitelé mohou z jediné rostliny získat vysoké výnosy, zejména za použití hydroponického systému Deep Water Culture. Rostliny dorůstají výšky zhruba 60 – 100cm.

Chuť je svěží, borovicová s citrusovým podbarvením, poměrně sladká a silná. Z konopných semínek AutoWhite Widow vyrostou keřovité rostliny se spoustou květů, hojně obalené pryskyřicí. Během růstu se kolem rostlin šíří silné aroma a postupně se vyvíjejí hutné, tvrdé palice. AutoWhite Widow je jednou z nejlepších samonakvétacích odrůd, které se nám podařilo získat, a lze ji vřele doporučit všem, kdo mají zájem o silné samonakvétací konopí, které snadno pěstuje a nabízí velkorysé výtěžky.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.