Dutch Passion

White Widow Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

White Widow Feminizovaná je velmi oblíbený kmen, přestože byl představen na konci 90. let. Byl to první skutečně silný „bílý kmen“, který je nyní plně stabilizován. Je to vítěz nesčetných cen s pověstí jednoho z nejsilnějších kmenů, jaké kdy byly vytvořeny. Naši genetici intenzivně pracovali na tomto silném a energickém kmeni, aby optimalizovali a poté stabilizovali ty nejlepší vlastnosti. Jedná se o Indica dominantní kmen s brazilským a indickým dědictvím, jehož pupeny září bílou, mrazivou vrstvou pryskyřičných krystalů.

White Widow Feminizovaná snadno roste v jakémkoli substrátu a je vhodná pro většinu pěstících metod. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je asi 8 týdnů. Výnosy jsou velmi dobré.

White Widow od Dutch Passion vystoupala na vrchol dokonalosti mnoho let předtím, než většina dnešních dodavatelů semen vůbec vznikla. Proto také mnoho skalních fanoušků White Widow nic nenamítají, musejí-li zaplatit trochu více, aby získali pravou genetiku White Widow F1 z 80. let, s její autentickou vůní, chutí a extrémním high, které si nelze s ničím splést. Dnes sice semínka White Widow nabízí mnoho komerčních dodavatelů semen, ta jsou ale jen vzdálenými imitacemi originálu.

Naše původní White Widow vykazuje všechny ryzí charakteristiky: silné a pronikavé aroma a neuvěřitelnou vitalitu.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neznámý
Obsah CBD
Nízký
Předci
Indian/Brasilian
Výnos
Vysoký