Elev8 Seeds

Blackberry Dream Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Blackberry Dream Feminizovaná je 60% Sativa kmen konopí, který byl vyvinut křížením odrůd Kimbo Kush a Super Silver Haze. Pěstitelé mohou získat velmi těžké výnosy a fenotypy, které naklání buď ke Kimbo Kush nebo více k Super Silver Haze.

Tento kmen lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Vnitřní doba květu trvá asi 9 týdnů. V případě fenotypů naklánějící se k Super Silver Haze bude doba květu delší přibližně o týden. Elev8 Seeds varuje, že pokud se během květu použijí produkty fosforu jako posilovač pupenů, mělo by to být omezeno na konečných pár týdnů, jinak dojde ke ztrátě určité hustoty pupenů. Blackberry Dream Feminizovaná také nerada podstupuje hromadění soli. I když je to mnohem pravděpodobnější v hydroponických růstech, může se vyskytnout i v jiných médiích, dokonce i v půdě, je-li nadměrně vyživována. Výtěžek je velmi vysoký a jeho husté pupeny jsou bílé s mrazivou produkcí trichomů.

Vůně a chuť jsou zemité s tóny černého ovoce a koření.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Kimbo Kush x Super Silver haze
Výnos
Vysoký