• Gorilla Glue Feminizovaná

Elev8 Seeds

Gorilla Glue BX Regulérní

2 315  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Gorilla Glue BX Regulérní je neuvěřitelně silný hybridní kmen, který po jeho vydání na prodej vyhrál Cannabis Cup Los Angeles v roce 2014.  Byl vyšlechtěn z kmenů Sour Dubb, Chem Sis a Chocolate Diesel. Jedná se o z větší části Sativa kmen, který je známý pro úžasně lepivou pryskyřici, která pokrývá jeho pupeny a listy. Tato regulérní semena jsou produkována rostlinami, které byly 5krát zpětně kříženy, aby se zlepšila stabilita a pevnost.

Tento kmen je nenáročný na pěstování, ale není určen úplným začátečníkům. Gorilla Glue BX Regulérní lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny pěstované venku mohou dosáhnout výšky až 200 cm. Vnitřně pěstované rostliny budou poměrně kratší, je to důsledek kratšího vegetativního období a omezenému kořenovému prostoru. Vezměte prosím na vědomí, že po přepnutí do květu se rostliny roztáhnou asi na dvojnásobek velikosti. Výnosy jsou velmi vysoké.

Vůně i chuť jsou složité a zahrnují naftu, chemikálie a kávu. Gorilla Glue je známá jako jeden z nejsilnějších dostupných kmenů

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.