Elev8 Seeds

Gorilla Glue BX Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Gorilla Glue BX Regulérní je neuvěřitelně silný hybridní kmen, který po jeho vydání na prodej vyhrál Cannabis Cup Los Angeles v roce 2014.  Byl vyšlechtěn z kmenů Sour Dubb, Chem Sis a Chocolate Diesel. Jedná se o z větší části Sativa kmen, který je známý pro úžasně lepivou pryskyřici, která pokrývá jeho pupeny a listy. Tato regulérní semena jsou produkována rostlinami, které byly 5krát zpětně kříženy, aby se zlepšila stabilita a pevnost.

Tento kmen je nenáročný na pěstování, ale není určen úplným začátečníkům. Gorilla Glue BX Regulérní lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny pěstované venku mohou dosáhnout výšky až 200 cm. Vnitřně pěstované rostliny budou poměrně kratší, je to důsledek kratšího vegetativního období a omezenému kořenovému prostoru. Vezměte prosím na vědomí, že po přepnutí do květu se rostliny roztáhnou asi na dvojnásobek velikosti. Výnosy jsou velmi vysoké.

Vůně i chuť jsou složité a zahrnují naftu, chemikálie a kávu. Gorilla Glue je známá jako jeden z nejsilnějších dostupných kmenů

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Výnos
Vysoký