Elev8 Seeds

Strawberry Snow Cone Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Strawberry Snow Cone Regulérní je Sativa kmen, díky kterému bude místnost cítit jako kyselé jahody. Vůně je silná a chuť je neuvěřitelně lahodná. Tvrdí se, že je tento kmen nejchutnější a nejvoňavější ze všech různých “jahodových” kmenů, které jsou dnes k dispozici.

Aby byl tento kmen vyvinut, Elev8 Seeds využila svou inbrední linii Sour Diesel ke zdroji skutečně výjimečné rostliny samců, která se následně použila k oplodnění Strawberry Cough. Tento kmen vyvíjel silné centrální hlavy a byl to dar od přítele. Náhodná byla skutečnost, že se převáděly pouze kyselé tóny bez náznaku nafty jak ve vůni, tak i v chuti.

Strawberry Snow Cone Regulérní má krátkou dobu květu na Sativu. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Doba květu je 8 týdnů. Dalším atypickým rysem je, že rostliny procházejí jen velmi malou roztažností, takže vnitřní růst je mnohem snazší. Produkce pryskyřice je velmi vysoká, takže pouhým dotykem listů nebo stonků budou ruce velmi lepivé. O výnosech se říká, že jsou opravdu velmi těžké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Diesel IBL x Strawberry Cough
Výnos
Vysoký