Exotic Seed

Sir Jack Feminizovaná

855 2 585  vč. DPH

33551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Jack Herer S1
Výnos
Vysoký

Sir Jack Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, který je původně odvozen od Sensi Seeds Jack Herer. Exotic Seed spolupracuje s klony Sir Jack od roku 2000 a bylo potěšením, že Exotic vytvořil tuto verzi „S1“, která se získává křížením rostliny se sebou, aby zajistila její zvláštní charakter.

Sir Jack Feminizovaná je robustní rostlina, která pomáhá udržovat hmotnost jejích velkých květů. Se zvýšenou hladinou pryskyřice je vysoce doporučeno provádět extrakce a produkovat „vysoce kvalitní“ led-O-lator. S Sir Jackem doporučujeme sledovat vlhkost místnosti, protože hustota jeho květů může při vysoké relativní vlhkosti způsobit Botrytis. Ale pokud je něco, co stojí za zdůraznění o Siru Jackovi, je jeho chuť. Ta velmi silně připomíná citrony s podtóny kadidla. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 9 týdnů. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.