• Zkittlez Auto Feminizovaná
  • Zkittlez Auto Feminizovaná

FastBuds

Zkittlez Auto Feminizovaná

900 14 665  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Zkittlez Z3 (Back Cross) x Ruderalis
Výnos
Vysoký

Zkittlez Auto Feminizovaná je nejsladší samonakvétací konopný kmen, který je v současné době k dispozici. Byl vyvinut z ultra stabilního zpětného kříže Zkittlez Z3 a vlastní samonakvétací genetiky z FastBuds Seeds. Je to Indica dominantní rostlina s velkými výnosy a obřími pupeny.

Pro vnitřní i venkovní  kultivaci bude Zkittlez Auto Feminizovaná připravena ke sklizni přibližně po 9 týdnech. Rostliny dorůstají výšky asi 70 – 100 cm. Vnitřní vzdálenost je překvapivě velká, ale ve skutečnosti je to výhoda, protože každému pupenu umožňuje dostatek prostoru, aby se opravdu vyplnil – některé mohou být stejně velké jako míč na ragby! Pozoruhodným rysem tohoto kmene je pyramidovitý horní pupen, který sedí jako koruna. Je to velmi energická rostlina a bude mít prospěch ze spousty živin a vody, protože je to žíznivá rostlina. Výnosy mohou být velmi dobré. Použití uhlíkových filtrů je nutností, protože zápach během růstu je velmi silný. Vůně během růstu má silnou podobnost s čokoládou. Po usušení je drtivá vůně sladká a bobulovitá s velmi sladkou chutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.