FastBuds

LSD – 25 Auto Feminizovaná

650 10 630  vč. DPH

Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední

LSD – 25 Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen a je to velmi odpouštějící kmen, který roste snadno a je pokrytý bílými krystaly pryskyřice.

LSD – 25 Auto Feminizovaná zvládá přerušení světelného cyklu, výkyvy živin, pH i výkyvy teplot. Jedinou věc, kterou opravdu potřebuje, je voda – je to opravdu žíznivý kmen. Nezapomínejte zalévat, ať své chyby nelitujete. Tomuto samonakvétacímu kmeni se daří ve všech růstových médiích a dosahuje výšky 70 – 120 cm. Jedná se o huňatý kmen, který na rozdíl od jiných samonakvétacích kmenů zvládá pěstící metody ke zvýšení výnosu. V pozdějších fázích květu se pupeny zbarví do fialova s černými skvrnami. Doba květu je 8 týdnů.

Během květu má LSD-25 silné aroma barvy a laku spojené s kyselým zemitým pozadím. Je to velmi zapáchající kmen, tudíž použití uhlíkových filtrů bude nezbytností. Po usušení a vytvrzení aroma a chuť velmi připomínají naftu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.