FastBuds

Original Northern Lights Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Original Northern Lights Auto Feminizovaná je odolný a velmi výnosný samonakvétací kmen, který je ideální pro začínající pěstitele. Tento kmen byl vyvinut křížením Northern Lights s Ruderalis.

Original Northern Lights Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Rostliny mají velmi dobrou odolnost vůči škůdcům rostlin nebo chorobám. Kvetení trvá pouhých 9 týdnů. Tato odrůda vyžaduje jen malou pozornost kromě pravidelného krmení – jedná se o rostlinu s chutí! Pěstitelům doporučuje proplachovat po dobu dvou týdnů před sklizní, aby se odstranila veškerá tvorba živin. Rostliny dorůstají výšky 90 – 120 cm, mají velmi krátkou mezipatrovou délku a poskytují spoustu pupenů, které bývají docela vzdušné, ale nabité krystaly pryskyřice – ideální pro suché metody prosévání výroby hash. Hluboké příchutě zahrnují pepř, koření a zemitost Kush.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Northern Lights x Ruderalis
Výnos
Vysoký