FastBuds

Purple Lemonade Auto Feminizovaná

780 12 800  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Purple x Citrus x Ruderalis
Výnos
Střední, Vysoký

Purple Lemonade Auto Feminizovaná je ze 70% Indica samonakvétací hybrid, který byl vyvinut křížením nejlepšího kalifornského purpurové a citrusového genetického materiálu s přídavkem Ruderalis.

Výška Purple Lemonade Auto Feminizovaná je mezi 70 – 110 cm. Tento kmen produkuje velmi dobré výnosy uvnitř i venku. Při pěstování v půdě dobře reaguje na živiny, ale přesto funguje lépe, než se očekávalo, s malým nebo žádným přídavkem krmiva. Purple Lemonade Auto, která je intenzivní v růstu, dobře reaguje na LST ( pěstící metoda nízkým stresem ). Její mezinodální mezery jsou ideální pro povzbuzení pupenů, aby rostly vzhůru, čímž se zvýší výnosy.

Doba květu 8 – 9 týdnů. Pupeny vykazují nádherné fialové odstíny s oranžovými pestíky. Menší listy obklopující pupeny jsou tmavě zelené a liberálně potažené pryskyřicemi produkujícími trichomy. V interiéru bude zapotřebí dobrý způsob kontroly zápachu, protože mohutná vůně citrusů prochází pěstírnou i sušenými pupeny. Chuť je také citrusová s dosti sladkým povrchem.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.