• Easy Sativa Feminizovaná
  • easy_sativa
  • Easy Sativa Feminised Seeds
  • Easy Sativa Feminised Seeds

Female Seeds

Easy Sativa Feminizovaná

520 1 165  vč. DPH

4
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Neznámý
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Easy Sativa Feminizovaná byla vyvinuta speciálně pro pěstování venku a ve sklenících. Jedná se o stabilní a spolehlivý kmen s rychlým dokončováním, který produkuje velké pupeny.

Easy Sativa Feminizovaná je výstižně pojmenována, protože je obtížné s ní něco pokazit. Nejlepší čas pro setí těchto semen je mezi polovinou dubna a polovinou května. Nedoporučujeme rostliny začínat v interiéru, aby měly náskok, protože začnou květovat dříve, díky poloautomatickým vlastnostem. Delší hodiny letního slunce je udržují ve vegetativním růstu déle, aby mohly naplnit svůj potenciál.

Tento kmen má dobrou odolnost vůči plísním a díky své stabilitě je také dobrou rostlinou pro pěstování uvnitř. Může dorůst do docela vysoké výšky mezi 150 – 250 cm a výnosy jsou velmi dobré. Vnitřní kvetení bude trvat asi 7 týdnů,. Venku se sklizeň předpokládá v září. Easy Sativa má velmi příjemnou, jemnou bylinnou chuť a vůni. Některé rostliny jsou kořeněnější a jiné sladší.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.