• Jet 47 Autoflowering Regulérní

Flash Seeds

Amazing Cherry SuperAuto Feminizovaná

1 155  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Strawberry kush x nevills haze x Stitch0.2
Výnos
Vysoký

Amazing Cherry SuperAuto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut byl vytvořen křížením Strawberry Kush s Neville’s Haze a přidáním samonakvétací genetiky Stitch0.2. Jedná se o hybrid F1 Sativa / Indica, který roste se strukturou Indica. Tento kmen byl původně nazýván Cherry 1K, pro jeho obrovský výnosový potenciál.

Amazing Cherry SuperAuto Feminizovaná je mnohem diskrétnější možností pěstování venku než jiné kmeny SuperAuto, protože její výška je pouze 75 – 120 cm. Výnos však rozhodně není menší než u ostatních SuperAuto. Výnosy jsou vážně vysoké. Tento kmen má pěknou strukturu vánočního stromu s mnoha postranními větvemi, na kterých se vyvíjejí různorodá poupata.

Pokud pěstujete venku, doporučujeme zasít semeno přímo do země. Dosáhnete tak nejlepších výsledků z hlediska výnosu. Pokud to není možné nebo žádoucí, zasejte rovnou do květináčů o objemu nejméně 11 litrů, protože přesazení často způsobuje zpoždění s konečným datem sklizně.

Pěstováno uvnitř je skvělou volbou pro SoG. V takovém pěstebním systému by pěstící nádoby měly mít 5 litrů a světla by měla svítit po dobu 18 nebo 20 hodin denně. Zápach během květu je velmi intenzivní a proto doporučujeme uhlíkové filtry. Doba květu je 70 dní.

Vůně a chuť Amazing Cherry jsou úžasné jako sladká třešeň, s dlouhodobou dochutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.