Flash Seeds

Bubble Hash SuperAuto Feminizovaná

780  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Od semínka 16 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Hash Plant x Ak47 x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký

Bubble Hash SuperAuto Feminizovaná je ohromně pryskyřičná rostlina. Jedná se o dokonalý kmen, ze kterého se vyrábí hash a další koncentráty. Je to trojcestný kmen obsahující genetiku Hash Plant, AK47 a Stitch0.2.

Bubble Hash SuperAuto Feminizovaná je samonakvétací kmen Indica / Sativa, který dorůstá výšky 200 – 400 cm. Má otevřenou strukturu, která je do značné míry způsobena 55% Sativa genetickým pozadím. Indica bývají mnohem hustší a „přeplněné“ s horším průtokem vzduchu rostlinou, což je činí náchylnými k plísním ve vlhkých podmínkách. Jedná se o mírně delší kvetoucí kmen, jehož doba květu trvá od 100 do 110 dnů od klíčení. Výnosy jsou velmi dobré. Vůně a chuť tohoto konopného kmene jsou sladké a připomínají tutti frutti. Tato genetická kombinace byla zkonstruována tak, aby byla masivním výrobcem pryskyřice speciálně zaměřeným na výrobu hašiše. 

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.