Flash Seeds

Doctor Shiva SuperAuto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Doctor Shiva SuperAuto Feminizovaná je Sativa dominantní kmen, který má úžasnou genetiku Garhwali Shiva, která se přirozeně aklimatizovala, aby rostla a odolávala drsnému klimatu a výšce Himalájí. Tento samonakvétací kmen je původem z hor severní Indie. Kromě toho se při vytváření tohoto terapeutického kmene použila AK47 a samonakvétcí genetika Stitch 0,2

Doctor Shiva SuperAuto Feminizovaná je nádherná rostlina, která může dorůst výšky 2 až 4 metry. Doba květu může trvat 100 – 120 dní, což vyžaduje dlouhou sezónu venku a nebo velmi vysoký prostor uvnitř. Výnosy jsou střední až vysoké. Pupeny jsou velmi dlouhé a mají dobrou odolnost vůči plísním. Tyto rostliny mají silnou vůni citrusů a pepře. 

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 18 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Vysoký
Předci
Garhwali Shiva x Ak47 x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký