• Jamaican Berry SuperAuto Feminizovaná

Flash Seeds

Jamaican Berry SuperAuto Feminizovaná

980  vč. DPH

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Jamaican Berry SuperAuto Feminizovaná je produkt křížení jamajského kmene konopí Rastafarian s Blueberry v průběhu mnoha let za účelem vytvoření ovocné, voňavé rostliny Sativa. Tento kmen roste zpočátku s krátkými, širokými listy typu Indica. Jakmile začne zrát, vytváří známé dlouhé, tenké listy, které jej identifikují jako Sativu.

Jamaican Berry SuperAuto Feminizovaná je 95% Sativa samonakvétací kmen s přímým smícháním pouze 5% Stitch0.2. Dorůstá výšky 45 – 105 cm. Produkuje velmi dobré výnosy v celkové době růstu 90 – 105 dní. Vůně je výjimečně sladká a borůvková. 

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.