Flash Seeds

Octopussy SuperAuto Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Chocolate Chunk x Blueberry x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký

Octopussy SuperAuto Feminizovaná byla pojmenována po řadě dlouhých větví, které připomínají chapadla chobotnice. Je to vynikající hybrid Chocolate Chunk, Blueberry a Stitch0.2.

Octopussy SuperAuto Feminizovaná je 55% Sativa, 40% Indica a 5% Stitch0.2. Tento samonakvétací kmen může dorůst výšky 250 cm. Produkuje velmi dobré sklizně dlouhých, hustých a pryskyřičných pupenů. Pryskyřice také pokrývá všechny listy a rostliny jsou téměř zcela bílé. Doba květu je 90 – 100 dní od klíčení. Jedná se o velmi aromatický a chutný sladký kmen s tóny máty a mechu.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.