• Jet 47 Autoflowering Regulérní

Flash Seeds

Strawberry Mango Haze SuperAuto Feminizovaná

1 155  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Brazil x mango haze x Stitch0.2
Výnos
Vysoký

Strawberry Mango Haze SuperAuto Feminizovaná je pravděpodobně jediný hybrid který Stitch kdy vytvořil. Je to nejplodnější Sativa. Jedná se o křížence Brazil, Mango Haze a Stitch 0.2.

Strawberry Mango Haze SuperAuto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který se velmi snadno pěstuje a má také velmi vysokou odolnost vůči celé řadě škůdců rostlin. Venku může dorůstat výšky mezi 200 – 400 cm. Produkuje dlouhé větve, které tvoří obří pupeny. Pupeny nejsou tak husté jako Indica, ale jejich nabobtnalé kalichy kapají pryskyřicí. Za 90 – 100 dnů tento kmen přejde z sazenice do sklizně.

Pokud se pěstuje v interiéru, doporučujeme používat SCRoG se zapnutými světly po dobu 18 – 20 hodin denně. Tímto způsobem bude sklizeň připravena za 3 měsíce. Vůně bude v interiéru velmi nápadná, a proto by se měl použít pachový filtr. Tento kmen má dobrý poměr pupenů k listům, což usnadňuje ořezávání. Vůně tohoto kmene připomíná chutné zralé ovoce, chuť oplývá důrazem na jahody a mango.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.