• Power Skunk Feminizovaná

Flying Dutchmen

Skunk #1 Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Skunk #1 Feminizovaná je originální hybrid Indica / Sativa, který změnil kultivaci konopí. Tento úžasný kmen už více než čtvrtstoletí ohromuje milovníky konopí.

Síla jeho rodokmenu je tak známá, že „skunk“ se často používá jako termín pro jakoukoli silnou rostlinu konopí. Vývojáři považují Skunk # 1 za měřítko jednotného, ​​spolehlivého výkonu a jeho solidní genotyp ovlivnil mnoho moderních hybridů. Energický výkon a bohatý výnos Skunk # 1 ukazují skutečný význam hybridní síly. Skunk #1 Feminizovaná má během květu většinou Indica vzhled, i když rostliny Skunk získávají při kvetení větší výšku než čisté Indica kmeny. Mimořádně tmavé zelené listy tohoto kmene pocházejí od jejích afghánských předků. Jedná se o kmen, který lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Doba květu je 50 – 55 dní.

Doba květu je velmi rychlá a Skunk # 1 produkuje robustní stonky a větve, které podporují jeho vynikající výnosy velkých a těžkých pupenů.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.