G13 Labs

Lemon Amber Kush Feminizovaná

910  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Pot of Gold x Lemon Skunk
Výnos
Neuvedeno

Lemon Amber Kush Feminizovaná je nejnovějším kmenem konopí, který pochází z G13 Labs. Tento hybrid hybridů Indica / Sativa byl vyvinut křížením Pot of Gold (Hindu Kush Skunk) s elitní Lemon Skunk řezání z Las Vegas.

Lemon Amber Kush Feminizovaná je vysoce výnosná, stabilní a snadno pěstitelná rostlina. Jediná věc, na kterou si musíte dát pozor, je stupeň roztažení v prvních několika týdnech květu. Pěstitelé v malých prostorech by výšce měli věnovat pozornost. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Pupeny se vyvíjejí do hustého tvaru golfového míčku, což je vlastnost, kterou zdědily po rodiči Pot of Gold. Struktura této rostliny zajišťuje, že větve by měly být dostatečně silné, aby podporovaly tyto pupeny. Mají krásný stříbrný a oranžový vzhled, který získávají kombinací pomerančových vlasů a šumivé pryskyřice. Nízký poměr listů a pupenů usnadňuje manikúru.

Více informací o této britské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.