Genehtik

Gorila Bilbo Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Gorila Bilbo Feminizovaná je kmen, který byl znám jako Gorilla Glue # 4, v těchto dnech častěji zkráceně na GG4. Genehtik Seeds na tomto kmenu pracoval s ohledem na selekci pro šlechtění a výsledkem je střední až vysoká rostlina, která produkuje velmi vysoké množství pryskyřice, takže je mimořádně vhodná pro extrakci.

Gorila Bilbo Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který byl vyvinut křížením Sour Dubb, Chem Sister a Chocolat Diesel. Tento kmen se velmi snadno kultivuje. Při pěstování v hydroponii se doporučuje hladiny EC dodávat v malé míře a hnojivo v jiných médiích by mělo být používáno uvážlivě. Je vysoce intenzivní a produkuje velmi husté pupeny, které jsou mimořádně odolné proti plísňovým infekcím. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října. Výnosy tohoto kmene jsou fantastické. Chuť je zemitá, kyselá a citrónová.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 5
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Dubb x Chem Sister x Chocolate Diesel
Výnos
Vysoký