• Chemical Bride Feminizovaná

Greenhouse Seed Co.

Franco’s Lemon Cheese Feminizovaná

850 1 945  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Super Lemon Haze x Exodus Cheese
Výnos
Vysoký

Franco’s Lemon Cheese Feminizovaná je kmen, který byl vyvinut jako pocta Arjanovi pravé ruce Frankovi Lojovi. Ten zemřel na začátku roku 2017. Jedná se o genetickou směs dvou jeho velmi oblíbených konopných kmenů, a to Super Lemon Haze a Exodus Cheese.

Franco’s Lemon Cheese Feminizovaná je 60% Sativa kmen. Rostliny dorůstají střední až vysoké výšky, mají dlouhé větve, takže jejich struktura je vhodná pro kultivační metody SCROG i LST ( metoda s nízkým stresem ). Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 9 – 11 týdnů. Pro tento kmen je vhodný střední až silný režim výživy s hodnotami EC až 2,2 v hydroponických systémech a 1,8 v půdě. Doporučujeme vždy propláchnout médium několikrát během cyklu a po dobu 10-14 dní na konci období květu. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce listopadu. V tomto prostředí tyto rostliny porostou vysoko a jejich větve budou muset být opatřeny nějakou formou podpory, aby se zabránilo jejich odlomení. Aroma je extrémně citronové a jeho chuť velmi připomíná sýr ve výdechu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké, což potěší nejednoho pěstitele.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.