Greenhouse Seed Co.

Hawaiian Snow Feminizovaná

650 1 630  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Hawaiian, Laos.
Výnos
Vysoký

Hawaiian Snow Feminizovaná je velmi silný Sativa dominantní kmen konopí, který vznikl křížením Hawaiian s Laos.

Hawaiian Snow Feminizovaná získala své první hlavní ocenění v roce 2003, kdy získala 1. cenu v High Times Cannabis Cup, následně získala více trofejí. Je to vysoká rostlina, která je také velmi široká s typicky dlouhými, tenkými listy. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Uvnitř se doporučuje zkrácené vegetativní období, po kterém následuje používání technik LST. Období květu je poměrně dlouhé, odrážející vysoký podíl subtropické genetiky Sativy, a to 12 týdnů. Čekání je více než užitečné, protože vaše výnosy budou dosahovat  velmi dobrých výnosů kvalitních pupenů.

Venku je přizpůsobitelný pro různé podnebí, včetně tropických, subtropických, středomořských a suchých klimat. Jeho dlouhé větve budou muset být podporovány ve druhé polovině období květu, aby se zabránilo jejich odlomení, což by zničilo jeho sklizňový potenciál. Venkovní sklizeň se předpokládá do konce října.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.