Humboldt Seed Organization

Bubba’s Gift Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Bubba’s Gift Feminizovaná je úžasná fúze dvou krásných Indica kmenů, která byla vytvořena v roce 2007. Pre-98 Bubba Kush byl zkřížen s God’s Gift, aby vytvořil silnou a nezaměnitelnou rostlinu.

Bubba’s Gift Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být kultivován uvnitř i venku. Velké široké listy  podporují krátký kompaktní růst, ačkoli dobré rozestupy mezi listy umožňují dostatečný průnik světla. Tento kmen doporučujeme pěstovat  na požadovanou velikost před přepnutím na květ, protože se během 12/12 cyklu příliš neroztahuje. Velké pučící pupeny se vyvíjejí během 5. týdne kvetení a tmavě fialové odstíny se začnou projevovat v 6. týdnu. Režim výživy by měl být skromný, protože není potřeba tolik výživy. Podpora infrastruktury není též vyžadována. Vnitřní doba květu je pouhých 45 – 50 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Jedná se o velmi zapáchající kmen, který bude vyžadovat uhlíkové filtry při vnitřním pěstování. Vůně je opravdu silná, velmi exotická s ovocnými nuancemi, které připomínají Pina Coladu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Bubba's Kush x God's Gift
Výnos
Vysoký