Humboldt Seed Organization

OGKZ Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

OGKZ Auto Feminizovaná je automatická verze OGKZ, vyhledávaný kmen v Cali. který je výsledkem křížení OG Kush a Zkittlez. Pěstitelé budou pěstovat velmi pryskyřičné rostliny se širokým chuťovým profilem.

OGKZ Auto je vhodný jak pro vnitřní pěstování, tak pro venkovní pěstování v teplých středomořských klimatických podmínkách. Dobře větrané skleníky by byly také možností v mírně méně teplých oblastech. OGKZ Auto je dostatečně odolný, aby vydržel méně než dokonalé podmínky, ale jeho skutečná kvalita se projeví, když jsou splněny jeho ideální požadavky.

OGKZ Auto je kompaktní odrůda s rostlinami dosahujícími výšky kolem 100 cm. Nejlepších vnitřních výnosů dosáhnete při výsadbě s vysokou hustotou. Růst během veg. je velmi rychlá, kvetení začíná kolem 28. dne a pokračuje dalších 4 – 5 týdnů. Velká terminální palice je obklopena menšími sekundárními shluky a pěstitelé mohou očekávat pěknou fialovou barvu směrem ke zralosti.

Vnitřní výnosy budou někde mezi 25 – 80 g/rostlinu nebo 450 – 500 g/m². Venku lze získat 25 – 200 g/rostlinu. Často je vyžadována podpora, aby se zabránilo praskání větví pod tíhou zralých palic, které mají málo listů a které jsou vysoce pryskyřičné, což je dobrý extrakční kmen.

Terpenový profil má sladkokyselé bonbóny s nádechem máty, černého pepře a ostré borovice lesní. Efekt je silný, dlouhodobý a soustředěný na tělo. Skvělé pro večerní použití a pro relaxaci. OGKZ Auto pomáhá s úzkostí, protože je jemné a uklidňující.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
OGKZ (OG Kush x Zkittlez) x Auto
Výnos
Střední, Vysoký