Humboldt Seed Organization

Peanut Butter Breath FAST Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Peanut Butter Breath FAST je 70% indika hybrid s rychlejší dobou zrání než standardní fotoperioda Peanut Butter Breath, což je způsobeno vlivem elitní OG Auto přidané do genetického profilu.

Peanut Butter Breath je dobře uznávaný americký kmen, který byl vyšlechtěn křížením Do-Si-Dos (Cookies OGKB pheno x FaceOff OG Kush) s Mendo Breath (OGKB x Mendo Montage).

Růst je velmi rychlý a kompaktní, se širokými, tmavě zelenými listy. Tento kmen potřebuje mírný přísun živin, i když rostliny mohou dosáhnout výšky 250 cm. Rostliny mají výraznou kulovitou strukturu, která je účinnou obranou při silném větru. Uvnitř je doba květu pouhých 48 – 53 dní, zatímco venkovní sklizeň na severní polokouli je připravena v druhé polovině září.

Vnitřní výnosy jsou 400 – 450 g/m², zatímco venku je schopná každá rostlina vyrobit až 1000 g. Dospělé rostliny jsou kombinací fialové a limetkově zelené barvy a poupata jsou plná pryskyřice.

Toto je skvělý kmen pro ty, kteří hledají intenzivní chutě koření, muškátový oříšek a skořice, sušenky se zemitými hašišovými tóny s vůní sladkého paliva, borovice a pepře. Produkce THC je 18 – 21 % nebo dokonce vyšší, zatímco CBD je nízká, 0,1 %. Efekt je velmi příjemný, pohodlný a funkční – skvělé pro denní spotřebu. Užitečné také pro lehkou úlevu od bolesti.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Peanut Butter Breath (Do-Si-Dos (Cookies OGKB pheno x FaceOff OG Kush) x Mendo Breath (OGKB x Mendo Montage)) x Elite OG Auto
Výnos
Střední, Vysoký