Humboldt Seed Organization

Raspberry Diesel Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Raspberry Diesel Feminizovaná je Sativa dominantní kříženec Cherry Afghan a Sour Diesel. Díky vysokému výnosy, zejména venku, a vysoké produkci pryskyřice je tento kmen dobrou volbou pro extrakty.

Raspberry Diesel Feminizovaná může být úspěšně kultivována uvnitř i venku. Intenzivní a rychlý vegetativní růst znamená, že tento kmen přechází do období květu ve dvojnásobném čase. Jeho tenké listy a dlouhá mezipatrová délka umožňují hluboké pronikání světla skrz baldachýn, což usnadňuje sekundární růst vnitřních míst pupenů. Důrazně se doporučuje Trellising, aby podporoval jeho dlouhé spirálovité pupeny, které jsou v posledním stádiu tvrdé a připomínají maliny. Jedná se o kmen s dobrou odolností vůči všem druhům škůdců a chorob.

Vnitřní doba květu je 63 – 68 dní, na konci 7. týdne se objeví červené a fialové barvy. Venku tyto rostliny dorůstají výšky 2 – 3 metry a produkují velmi vysoké výnosy. Venkovní sklizeň se předpokládá v druhé polovině října. Pupeny jsou vysoce pryskyřičné a mají velmi dobrý poměr pupen / list, což umožňuje rychlou a snadnou manikúru. Sladká bobulová esence je podporována náznaky anýzu a naftových tónů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Cherry Afghan x Sour Diesel
Výnos
Střední, Vysoký