• Bonusove semeno

Kannabia

Karribean Mango (Karibena) Feminizovaná

210 1 110  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghan x Mango
Výnos
Vysoký

Karribean Mango (Karibena) Feminizovaná je koktejl tropických vůní a chutí. Jedná se o křížence Mango Skunk s velmi definovanou sladkostí. Kannabia Vám však chtěla dopřát odrůdu, která je výjimečná pro něco jiného, ​​a proto ji zkřížili s Black Domina a získali velmi sukulentní výsledek s převládajícími sladkými doteky a kyselinou, hořkými nuancemi (huňaté ovoce a cypřiš), citrusovými plody. Semeno se mění v bělavé, což může překvapit, i když je to podle jeho genotypu naprosto normální. 

Karribean Mango (Karibena) Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Díky genetice Black Domina mohou rostliny dorůstat vysoko. Květy této odrůdy vytvářejí dlouhé, silné ocasy, které vypadají houbově. Což může pěstitele zmást, protože jsou opravdu těžké a husté, genetika Black Domina. Vnitřní doba květu je 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.