• Sativa Dream (LOL) Feminizovaná
  • Sativa Dream (LOL) Feminised Seeds
  • Sativa Dream (LOL) Feminised Seeds
  • Sativa Dream (LOL) Feminised Seeds
  • Sativa Dream (LOL) Feminised Seeds

Kannabia

Sativa Dream (LOL) Feminizovaná

335 1 530  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Afghani x Nebula
Výnos
Vysoký

Sativa Dream (LOL) Feminizovaná, dříve známá jako LOL, je křížencem mezi Afghani a kmenem zvaným Nebula. Jako taková je známá jako super Sativa, i když roste stejně jako Indica kmen – rychlá, krátká, odolná proti škůdcům a velmi produktivní. 

Sativa Dream (LOL) Feminizovaná má keřovitou strukturu se spoustou větví, všechny s krátkými mezipatrovými délkami, což vytváří nepřeberné množství pupenů. Je to velmi hladová rostlina, vhodná i pro začátečníky. Dobrým tipem pro ještě větší sklizeň je vytržení špiček, což zajistí ještě více pupenů. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je 56 – 60 dní. Venku mohou rostliny dosáhnout výšky až 200 cm a sklizeň se předpokládá koncem září. Pokrytí pryskyřicí je extrémně vysoké a pupeny velmi lepkavé, takže se jedná o velmi dobrý kmen, kterým lze vyrobit řadu extraktů a koncentrátů konopí. Aroma je ovocné a chuť je velmi podobná medu, sladká a bohatá.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.