• Bonusove semeno

Kannabia

White Domina Feminizovaná

450 1 050  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Black Domina x Black Domina
Výnos
Vysoký

White Domina Feminizovaná je vylepšená odrůda se všemi vlastnostmi rostlin Indica, ze kterých pochází. Je to nepochybně nejvíce Indica kmen ze všech Kannabia kmenů. Jedná se o křížence Black Domina s Black Domina.

White Domina Feminizovaná je téměř 100% Indica, s prudkým růstem, který je patrný od prvních výhonků. Vyvíjí velkou centrální hlavu a mnoho skalnatých pupenů. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Venku rostliny nikdy nepřesáhnou výšky 2 metry a v interiérech, jakmile dosáhnou výšky 35 – 40 cm, můžete přepnout na květ, abyste dosáhli optimálních výsledků. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní, zatímco venku budou rostliny připraveny ke sklizni do poloviny září. Produkce pryskyřice je velkolepá. Vůně připomíná borovici smíchanou s ovocem během květu. Pro optimální pěstování potřebuje rostlina dobré dávky živin hned od začátku svého životního cyklu, ale zejména během květu, aby zajistila, že pupeny správně ztvrdnou a nezůstanou houbovité.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.