• Sour Josh Regulérní

Karma Genetics

Now & Sour Regulérní

1 548  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Now N Later x Karma Sour D BX 3 - A2
Výnos
Vysoký

Now & Sour Regulérní je nový, Indica dominantní hybridní kmen. Byl vyšlechtěn pomocí dvou elitních rostlin z chovného fondu Karma Genetics, viz. Now N Later a Karma Sour D BX 3 – A2. Vůně a chutě produkované tímto extravagantním producentem terpenů jsou naprosto svůdně svůdné.

Now & Sour Regulérní je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. I když jsou rostliny střední velikosti, po zahájení fáze kvetení prochází přiměřeným stupněm roztažení, aby poskytly střední až vysoké výnosy. Vnitřní kvetení trvá 70 – 75 dní pro dosažení optimálních výsledků. Tento kmen produkuje obrovské množství pryskyřice, že i listy jsou pokryty lesknoucí se vrstvou, která poskytuje dostatek materiálu pro výrobce extraktů a koncentrátů. Jeho již zmíněné terpeny znamenají, že pěstitelé v interiérech by měli zajistit, aby jejich systém filtrace vzduchu byl špičkový. Vůně a chuť Now & Sour je velmi štiplavá s nápadnými kyselými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.