Karma Genetics

Now & Sour Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Now & Sour Regulérní je nový, Indica dominantní hybridní kmen. Byl vyšlechtěn pomocí dvou elitních rostlin z chovného fondu Karma Genetics, viz. Now N Later a Karma Sour D BX 3 – A2. Vůně a chutě produkované tímto extravagantním producentem terpenů jsou naprosto svůdně svůdné.

Now & Sour Regulérní je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. I když jsou rostliny střední velikosti, po zahájení fáze kvetení prochází přiměřeným stupněm roztažení, aby poskytly střední až vysoké výnosy. Vnitřní kvetení trvá 70 – 75 dní pro dosažení optimálních výsledků. Tento kmen produkuje obrovské množství pryskyřice, že i listy jsou pokryty lesknoucí se vrstvou, která poskytuje dostatek materiálu pro výrobce extraktů a koncentrátů. Jeho již zmíněné terpeny znamenají, že pěstitelé v interiérech by měli zajistit, aby jejich systém filtrace vzduchu byl špičkový. Vůně a chuť Now & Sour je velmi štiplavá s nápadnými kyselými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Now N Later x Karma Sour D BX 3 - A2
Výnos
Vysoký