• California Special Feminizovaná

KC Brains

California Special Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Original California x Skunk,
Výnos
Vysoký

California Special Feminizovaná je Indica dominantní kmen vyvinutý křížením odrůdy Original California a Skunk. Vývojáři z KC Brains přizpůsobili schopnosti Original California tak, aby růst byl jednodušší a přesto produkce zůstala vysoká.

California Special Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Rostliny jsou mírně huňaté se světle zelenými úzkými listy kolem tenkého a pevného stonku. Poměr listů a pupenů je tak dobře vyvážený, že pupeny mají dostatek prostoru a světla, aby se plně rozvinuly. Vnitřní doba květu je 7 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Je v podstatě jedno, kde tento kmen pěstujete, vždy je zaručen velký výnos. Rostliny pěstované uvnitř dosahují výšky 130 cm, zatímco venku mohou dorůst výšky až 300 cm. Jedná se o všestrannou konopnou rostlinu, která funguje dobře za všech podmínek. Je to energická, odolná, silná a pryskyřičná odrůda. Vůně a chuť jsou dobře vyváženou směsí sladkých pomerančů a hustého hashe.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.