KC Brains

KC 39 Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

KC 39 Feminizovaná je společný šlechtitelský projekt Spanish Seeds selectors a KC Brains. Jedná se o z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením španělských semen s KC 606.

KC 39 Feminizovaná je snadno rostoucí hybrid, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny jsou tmavě zelené a za optimálních podmínek mohou být huňaté. Rostliny pěstované v interiéru dosahují výšky 120 cm, zatímco venku dorostou do výšky 200 – 300 cm. Semena konopí KC 39 mají vynikající genetickou historii, jsou velmi odolná vůči škůdcům, plísním a chorobám. Pokud pěstujete uvnitř, rostliny vykazují vynikající výkon v květináčích a půdě. Při venkovním pěstování může být prvním problémem nalezení bezpečného místa s dobrým poledním sluncem. Sluncem vypálená hlinitá půda je další překážkou, kterou je třeba překonat. Vnitřní doba květu je 7 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října.

Tento kmen je považován za jeden z největších producentů mezi všemi známými konopnými kmeny. KC 39 šíří velmi pěknou vůni citrusů a hašiše. Plně zralé pupeny mají intenzivnější vůni a jsou velké, robustní a jsou pokryty bílou lepkavou pryskyřicí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.