• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

KC 42 Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
KC 639 & New Zealand strain
Výnos
Vysoký

KC 42 Feminizovaná je nový stabilní hybridní kmen od KC Brains, který byl vyvinut křížením kmene z Nového Zélandu a KC 639. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

KC 42 Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Rostliny jsou vysoké s úzkými, světle zelenými listy a mohutnými hustými pupeny. Rostliny pěstované v interiéru dosahují výšky 170 cm, zatímco venku mohou dosáhnout výšky až 250 cm. Kvetoucí fáze trvá 9 až 12 týdnů venku a pouhých 6 až 9 týdnů uvnitř. Semena konopí KC 42 pochází ze zemí s velmi mírným podnebím, jsou vysoce odolná vůči houbám a chorobám a docela tolerantní k zavlažování. Po období květu, obohacené o vůni čerstvých citrusů a lehkých hashů, přicházejí první pupeny, díky kterým je vůně intenzivnější. Aromatické a sladké pupeny jsou připraveny ke sklizni po krátké době zrání. Venku se sklizeň předpokládá koncem října – začátkem listopadu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.