KC Brains

Spontanica Feminizovaná

590  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Secret Project No.1 x KC33
Výnos
Vysoký

Spontanica Feminizovaná je stabilní hybrid, který byl vyvinut křížením tajného projektu No.1 a KC 33. Jedná se o Indica dominantní kmen.

Spontanica Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny jsou huňaté s tmavě zelenými listy, které krásně obepínají tenký robustní stonek. Poměr listů a pupenů je tak dobře vyvážený, že pupeny mají dostatek místa a světla, aby se plně rozvinuli. Co tento kmen odlišuje od ostatních odrůd je schopnost produkovat extrémně vysoké rostliny. Některé venkovní rostliny mohou dorůst do výšky až 450 cm. Není divu, že s tak velkou výškou bychom měli očekávat vysoké výnosy. Vnitřně pěstované rostliny si zachovávají svoji Indica charakteristiku a zůstávají krátké, dorůstají výšky jen 150 cm. Vnitřní doba květu trvá jen 8 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Tento kmen je považován za jeden z nejsilnějších kmenů, má velmi dobrou odolnost vůči plísním a je vhodný pro klonování. Pupeny jsou velké, lesklé a velmi lepivé.  Hladkou a sladkou chuť začne šířit již na konci květu a pokračuje až do konce. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.