KC Brains

Sweet Dreams Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Californian Big Bud Skunk x KC606
Výnos
Vysoký

Sweet Dreams Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením dvou nejúspěšnějších kmenů konopí, a to Californian Big Bud Skunk s KC606. Oba rodiče jsou charakterizováni jako extrémně silné kmeny s velkým výnosem, přesto se snadno kultivují. Semena konopí Sweet Dreams úspěšně převzala všechny tyto vlastnosti.

Sweet Dreams Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny mají tmavě zelený odstín s dlouhými tukovými listy a velkými mohutnými pupeny. Jedná se o odrůdu, která má velmi dobrou odolnost vůči plísním. Rostliny pěstované v interiéru dorůstají výšky 120 cm, zatímco venku mohou dosáhnout výšky 200 – 250 cm. Vnitřní doba květu je 8 – 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Pupeny jsou velké a tvoří robustní lesklou směs podél robustních větví. Tento kmen má velmi zajímavou vůni a chuť, dobře vyváženou směs sladké pomeranče a hustého hashe. Výnosy jsou fantastické.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.