KC Brains

T.N.R Feminizovaná

590  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

T.N.R Feminizovaná je kmen založený na Thai kmenu. KC Brains jej zkřížil s odrůdou KC2 a získal nový velmi silný Indica dominantní kmen

T.N.R Feminizovaná je kmen, který byl speciálně vyvinut pro venkovní pěstování. Rostliny jsou vysoce odolné vůči houbám, škůdcům a chorobám. Mají velmi zajímavý vzhled a vlastnosti obou rodičů. Tato malá semena konopí se mohou proměnit v Sativa vypadající obry, mohou dorůst výšky až 400 cm. Jako každý Indica dominantní kmen, rostliny tohoto kmene rostou rychleji a mají vyšší výnos než odrůda Sativy. Za optimálních podmínek vyvíjí obrovské pupeny. Vnitřní doba květu je pouhých 9 – 12 týdnů s enormním výnosem. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Zvláštností TNR je jeho schopnost růst dobře i v interiéru, kde dorůstá výšky pouhých 80 cm.

Tato odrůda je snadno pěstitelná, tudíž je vhodná i pro začátečníky. Protože oba rodiče tohoto kmene konopí jsou velmi konzistentní, potomci jsou také velmi důslední. Tento kmen produkuje velké, šťavnaté pupeny, které jsou pokryté velkými krystaly pryskyřice. Čistě thajské, sladké a kořeněné aroma se začne šířit krátce po rozkvětu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.